SunnyTour - levná dovolená a zájezdy - RESTE s.r.o.

Chorvatsko, Černá Hora, Řecko, Itálie ze Splitu na lodi Costa Deliziosa ****

kufr pdf

Termín:15.10. (Ne) - 22.10. (Ne) 2023

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:1048103

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Plná penze

Cena vč. tax: 18 750 Kč

Trasa plavby
Chorvatsko, Černá Hora, Řecko, Itálie
Popis lodě

Costa Deliziosa je skutečným klenotem flotily Costa: současně stylová a pohodlná, je skutečným výrazem italského stylu. Umělecký design lodi zahrnovalo mnoho umělců i mistrů. Nábytek z leštěné oceli a skla Murano podtrhuje názvy palub, věnovaných okrasným květinám. Skutečným uměleckým pokladem je „Sfera“ od italského sochaře Arnalda Pomodora. 

Loď byla objednána v roce 2007 společně s dalšími čtyřmi loděmi do flotily Costa Cruises. Costa Deliziosa byla postavena v italském Fincantieri, kde byla dokončena a v lednu 2010 předána Costa Crociere. Je menších rozměrů a díky tomu pružnější a má větší možnost cestovních tras - například může proplout Panamským průplavem.


Výrobní cena Costa Deliziosa byla přibližně 450 mil. USD.

Informace o lodi
Nosnost lodě (v tunách): 92.600Délka lodě (v metrech): 294Šířka lodě (v metrech): 32,25Počet palub pro pasažéry: 12Celkový počet kabin: 1.130 včetně 29 pro hosty se sníženou schopností pohybuMaximální počet pasažérů: 2.8262 bazény, 4 vířivky, 1 bazén pro děti
Vybavení lodě
Na lodi je k dispozici:Restaurace - Albatros Restaurant, Samsara Restaurant, Restaurant Muscadins, Archipelago Restaurant, Pummid'Oro Pizzeria, Club Deliziosa, Sushino at Costa Bary - Vanilla Wine Bar, Coffee & Chocolate Bar, Piano Bar, Aperol Spritz Bar, Gelateria Amarillo, Grand Bar Mirabilis, Cigar Lounge a jiné Divadlo Duse - každý večer se konají velkolepá představení: muzikály, komedie, vystoupení akrobatů, hry a mnoho dalšího Areál s 4 bazény a 5 vířivkami Wellness centrum Solemio - rozkládající se na 2 palubách, s posilovnou, termálními lázněmi, thalasso terapií, tureckými lázněmi, saunou, UVA soláriem Salon krásy - vše pro krásu: kadeřník, hýčkání pleťovými maskami, manikúra či depilace Multifunkční sportovní hřiště, outdoorové dráhy pro jogging a kolečkové brusle, lekce jógy Diskotéka Sharazade, kasino Gaius, 4D kino Arcade Games Room - určená pro děti ve věku od 12 do 17 let, kde se mohou zabavit prostřednictvím různých her a videoher Indoor Peppa Pig Area a Squok Club - prostor vyhrazený rodinám s malými dětmi pro jejich herní aktivity Internetová kavárna a knihovna, nákupní centrum Ordinace lodního lékaře
Cena zahrnuje
Ubytování v kajutě vybrané kategorie
Přístavní poplatky
Zavazadlový a úklidový servis
Cena nezahrnuje
Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. V případě zájmu a vhodného spojení zajistíme. Služby českého průvodce či delegáta Nápoje, které nejsou zahrnuté v ceně. Možnost doobjednání nápojových balíčků. Orientační nápojový lístek. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech. Lodní společnost má širokou nabídku výletů v každém přístavu, na vyžádání zašleme přehled. Výlety bývají v těchto jazycích: angličtina, španělština, italština, francouzština, němčina. Na plavbách s českým delegátem se konají výlety v češtině. Stravu mimo loď. Spropitné pro obsluhu na lodi: pro osoby od 14 let: 11€/osoba/noc, od 4 do 13,99 let včetně: 5,5€/osoba/noc. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Pojištění zavazadel (není kryto dopravcem). U lodní společnosti je možné sjednat pojištění za 7,30€/osoba, zahrnující pojištění zavazadel pro případ poškození při manipulaci lodními zaměstnanci během nalodění a vylodění.  Vízum (pokud je vyžadováno).
Upozornění
Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Občané EU, kteří se zúčastní plaveb s destinacemi výhradně v Schengenském prostoru, mohou cestovat i s občanským průkazem. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Nalodění (check-in) první den plavby se uzavírá několik hodin před plánovaným odplutím, nejpozději však 120 minut. Čas check-in bude upřesněn s palubními lístky. Doporučujeme se do přístavu dostavit s dostatečným předstihem, v případě vlastní letecké dopravy o den dříve.  Cestující je sám zodpovědný za dodržení vstupních podmínek do všech navštívených zemí. Podmínky se mohou kdykoli změnit.
Program plavby
1. den,Split, Chorvatsko, (připlutí: | odplutí: 19:00)2. den,Kotor, Černá Hora, (připlutí: 08:00 | odplutí: 13:00)3. den,Katakolon (Olympie), Řecko, (připlutí: 12:00 | odplutí: 18:00)4. den,Argostoli (Kefalonia), Řecko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)5. den,Korfu, Řecko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 17:00)6. den,Bari, Itálie, (připlutí: 07:00 | odplutí: 13:30)7. den,Terst, Itálie, (připlutí: 09:00 | odplutí: 17:00)8. den,Split, Chorvatsko, (připlutí: 10:00 | odplutí: )

Podobné zájezdy

Chorvatsko, Černá Hora, Řecko, Itálie ze Splitu na lodi Costa Deliziosa ****

destinace: Plavby - Zaoceánské, Chorvatsko

termín:15.10. (Ne) - 22.10. (Ne) 2023 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Plná penze

Chorvatsko, Černá Hora, Řecko, Itálie ze Splitu na lodi Costa Deliziosa
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: PT Tours International, s.r.o. IČO: 24739740
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...