SunnyTour - levná dovolená a zájezdy - RESTE s.r.o.

Itálie, Španělsko, Francie ze Savony na lodi Costa Toscana

kufr pdf

Termín:20.11. (Ne) - 27.11. (Ne) 2022

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:1012994

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Plná penze

Cena vč. tax: 11 540 Kč

Trasa plavby
Itálie, Španělsko, Francie
Popis lodě

Costa Toscana rozšířila flotilu lodní společnosti Costa Cruises v prosinci 2021. Stejně jako Smeralda si Toscana zachovala nenapodobitelnou italskou pohostinnost, která je charakteristickým znakem Costa Cruises od samého počátku a poskytne svým hostům skvělé zážitky. Současně musíme vyzvednout, že obě lodě mají pohon na zkapalněný zemní plyn (LNG) kvůli podstatnému snížení emisí a jsou tak mnohem více šetrné k životnímu prostředí.

Informace o lodi
Nosnost lodě (v tunách): 185.000Délka lodě (v metrech): 337Šířka lodě (v metrech): 42Počet palub pro pasažéry: 19Celkový počet kabin: 2.663Maximální počet pasažérů: 6.7304
Cena zahrnuje
Ubytování v kajutě vybrané kategorie
Přístavní poplatky
Zavazadlový a úklidový servis
Cena nezahrnuje
Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. V případě zájmu a vhodného spojení zajistíme. Služby českého průvodce či delegáta Nápoje, které nejsou zahrnuté v ceně. Možnost doobjednání nápojových balíčků. Orientační nápojový lístek. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech. Lodní společnost má širokou nabídku výletů v každém přístavu, na vyžádání zašleme přehled. Výlety bývají v těchto jazycích: angličtina, španělština, italština, francouzština, němčina. Na plavbách s českým delegátem se konají výlety v češtině. Stravu mimo loď. Spropitné pro obsluhu na lodi: pro osoby od 14 let: 11€/osoba/noc, od 4 do 13,99 let včetně: 5,5€/osoba/noc. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Pojištění zavazadel (není kryto dopravcem). U lodní společnosti je možné sjednat pojištění za 7,30€/osoba, zahrnující pojištění zavazadel pro případ poškození při manipulaci lodními zaměstnanci během nalodění a vylodění.  Vízum (pokud je vyžadováno).
Upozornění
Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Nalodění (check-in) první den plavby končí 120 minut před plánovaným odplutím.
Program plavby
1. den,Savona, Itálie, (připlutí: | odplutí: 18:30)2. den,Civitavecchia, Itálie, (připlutí: 08:30 | odplutí: 19:00)3. den,Neapol, Itálie, (připlutí: 07:00 | odplutí: 18:00)4. den,Relaxační den na moři5. den,Barcelona, Španělsko, (připlutí: 07:30 | odplutí: 19:30)6. den,Valencie, Španělsko, (připlutí: 07:00 | odplutí: 15:00)7. den,Marseille, Francie, (připlutí: 13:00 | odplutí: 19:00)8. den,Savona, Itálie, (připlutí: 08:30 | odplutí: )

Podobné zájezdy

Itálie, Španělsko, Francie ze Savony na lodi Costa Toscana

destinace: Plavby - Zaoceánské, Itálie

termín:20.11. (Ne) - 27.11. (Ne) 2022 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Plná penze

Itálie, Španělsko, Francie ze Savony na lodi Costa Toscana
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: PT Tours International, s.r.o. IČO: 24739740
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...