SunnyTour - levná dovolená a zájezdy - RESTE s.r.o.

Kanada, USA - Východní pobřeží z Quebecu na lodi Norwegian Joy ****+

kufr pdf

Termín:04.10. (St) - 11.10. (St) 2023

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:989032

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Plná penze

Cena vč. tax: 15 640 Kč

Trasa plavby
Kanada, USA - Východní pobřeží
Popis lodě

V dubnu 2017 poprvé vyplula na moře v pořadí druhá loď třídy Breakaway Plus, doposud nejinovativnější loď Norwegian Cruise Line. Loď byla postavena na míru čínským klientům, kterým jsou tak na palubě k dispozici nejen personál ovládající jejich jazyk, ale také autentická čínská kuchyně a zábava inspirovaná čínskou kulturou. Jejími domovskými přístavy jsou Šanghaj a Tianjin (Peking). Loď byla zrekonstruována v roce 2020.

Norwegian Joy přináší mnohá prvenství. Velkou část horní paluby zabírá závodní motokárová dráha a adrenalin nabízí také Galaxy Pavilion s interaktivními video stěnami, simulátory a virtuální realitou. Srdcem lodi je obrovský společenský prostor 678 Ocean Place, v jehož centru je největší kasino, které společnost na svých lodích prozatím nabídla. Nádherné výhledy jsou ze 400 metrů dlouhé promenády The Waterfront.

O žaludky pasažérů se na lodi stará celkem 29 restaurací, kaváren a barů. Menu hlavní jídelny se mění každý den a najít je v něm možné také speciality šéfkuchaře doplněné o pečlivě vybrané víno. Manhattan Room je restaurace ve stylu New York City, která servíruje mezinárodní a čínskou kuchyni, výhradně na tu čínskou se pak soustředí Savour a Taste, Teppanyaki pak servíruje speciality z Japonska. Kdo chce ochutnat něco jiného, může navštívit American Diner nebo Cagney´s Steakhouse, obojí s americkým menu, nebo italskou La Cucina či francouzské Le Bistro.

Aquapark se může pochlubit dvojitým tobogánem Ocean Loop nebo rychlo skluzavkou Aqua Racer, pro ty, kteří dávají přednost zábavě na suchu, je pak připravena třeba laserová aréna. Lázně Mandara mají v nabídce na 50 různých procedur pro potěchu těla i duše, sportovně založení ocení fitness centrum Pulse s posilovacími i kardio stroji a skupinovými lekcemi jógy nebo pilates. Chybět nemůžou bohatý večerní program ani aktivity pro děti a teenagery.

Informace o lodi
Nosnost lodě (v tunách): 167.725Délka lodě (v metrech): 333Šířka lodě (v metrech): 41Počet palub pro pasažéry: 20Celkový počet kabin: 1925Maximální počet pasažérů: 3.804
Hodnocení lodě
4,5
Cena zahrnuje
Ubytování v kajutě vybrané kategorie
Přístavní poplatky
Zavazadlový a úklidový servis
Cena nezahrnuje
Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. Služby českého průvodce či delegáta Nápoje, které nejsou zahrnuty v ceně. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech.  Spropitné pro obsluhu na lodi: cca 20 USD/osoba/noc, pro hosty apartmá Haven a Suite: cca 25 USD/osoba/noc. Stravu mimo loď. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Vízum (pokud je vyžadováno).
Upozornění
Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Občané EU, kteří se zúčastní plaveb s destinacemi výhradně v Schengenském prostoru, mohou cestovat i s občanským průkazem. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Nalodění (check-in) první den plavby se uzavírá několik hodin před plánovaným odplutím, nejpozději však 120 minut. Čas check-in bude upřesněn s palubními lístky. Doporučujeme se do přístavu dostavit s dostatečným předstihem, v případě vlastní letecké dopravy o den dříve.  Cestující je sám zodpovědný za dodržení vstupních podmínek do všech navštívených zemí. Podmínky se mohou kdykoli změnit.
Program plavby
1. den,Quebec, Kanada, (připlutí: | odplutí: 20:00)2. den,La Baie (Saguenay), Kanada, (připlutí: 08:00 | odplutí: 16:00)3. den,Relaxační den na moři4. den,Corner Brook, Kanada, (připlutí: 07:00 | odplutí: 18:00)5. den,Sydney (Nové Skotsko), Kanada, (připlutí: 08:00 | odplutí: 17:00)6. den,Halifax (Nové Skotsko), Kanada, (připlutí: 09:00 | odplutí: 17:00)7. den,Relaxační den na moři8. den,New York, USA - Východní pobřeží, (připlutí: 07:00 | odplutí: )

Podobné zájezdy

Kanada, USA - Východní pobřeží z Quebecu na lodi Norwegian Joy ****+

destinace: Plavby - Zaoceánské, Kanada

termín:04.10. (St) - 11.10. (St) 2023 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Plná penze

Kanada, USA - Východní pobřeží z Quebecu na lodi Norwegian Joy
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: PT Tours International, s.r.o. IČO: 24739740
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...