SunnyTour - levná dovolená a zájezdy - RESTE s.r.o.

Španělsko, Francie, Itálie z Valencie na lodi Costa Diadema ****

kufr pdf

Termín:16.06. (Pá) - 22.06. (Čt) 2023

změnit termín

Délka pobytu:7 dní, 6 nocí

ID hotelu:1051607

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Plná penze

Cena vč. tax: 14 310 Kč

Trasa plavby
Španělsko, Francie, Itálie
Popis lodě

Costa Diadema je synonymem relaxace a zábavy. Pokud jste vždy toužili po plavbě lodí, neváhejte a nechte se vtáhnout okouzlujícím prostředím a atmosférou, která se snoubí v příjemné harmonii. Naleznete tu nepřeberné množství aktivit, fantastické pokrmy a krásný lázeňský areál Solemio Spa, který osvěží a omladí tělo i duši. Na palubě Vás čekají bary, gurmánské restaurace, fitness, divadelní show, hry a mnoho dalších aktivit. Pokud cestujete s dětmi nenechte si ujít celou palubu věnovanou dětem s hradem a pirátskou galeonou. Naopak na terase 5. paluby si můžete užívat procházky a nebo si vychutnat koktejl při západu slunce. A večer po divadelní show můžete vyrazit třeba na taneční parket diskotéky.

  Výrobní cena Costa Diadema byla přibližně 550 mil. USD.

Informace o lodi
Nosnost lodě (v tunách): 132.500Délka lodě (v metrech): 306Šířka lodě (v metrech): 37,2Počet palub pro pasažéry: 15Celkový počet kabin: 1.862Maximální počet pasažérů: 49473 bazény, z toho 1 s zatahovací střechou, 8 vířivek
Vybavení lodě
Na lodi je k dispozici:Restaurace - Fiorentino Restaurant, Adularia Restaurant, Corona Blu Restaurant, Pizzeria Pummid´Oro, Club Diadema, Tavola Teppanyaki Restaurant, Samsara Restaurant pro hosty lázeňského relaxačního centra Bary a kluby - Birreria La Fiamma Pub, Grand Bar Orlov, Huit-Huit Wine Bar, Cigar Lounge, Bar Bollicine, Piano Bar, cukrárna nebo zmrzlinový bar a jiné Spa Solemio, kde naleznete thalassoterapii, saunu, parní lázně, solárium či služby kadeřníka, ošetření pleťovými maskami, depilaci, manikúru Fitness Centrum, multisportovní hřiště, venkovní běžecká dráha Aquapark, bazény a vířivky Divadlo Emerald, kde mohou návštěvníci každý večer shlédnout velkolepé představení, ať už muzikál, komediální show, akrobatické vystoupení, hry a mnoho dalšího 4D kino, kasino Golden Jubilee, diskotéka Pietra Di Luna, Country rock klub, herní areál s laser game a videohrami, simulátor Formule 1, knihovna Peppa Pig Area a Squok Club pro všechny věkové kategorie, dětský bazének Internetová kavárna, nákupní centrum Ordinace lodního lékaře
Cena zahrnuje
Ubytování v kajutě vybrané kategorie
Přístavní poplatky
Zavazadlový a úklidový servis
Cena nezahrnuje
Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. V případě zájmu a vhodného spojení zajistíme. Služby českého průvodce či delegáta Nápoje, které nejsou zahrnuté v ceně. Možnost doobjednání nápojových balíčků. Orientační nápojový lístek. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech. Lodní společnost má širokou nabídku výletů v každém přístavu, na vyžádání zašleme přehled. Výlety bývají v těchto jazycích: angličtina, španělština, italština, francouzština, němčina. Na plavbách s českým delegátem se konají výlety v češtině. Stravu mimo loď. Spropitné pro obsluhu na lodi: pro osoby od 14 let: 11€/osoba/noc, od 4 do 13,99 let včetně: 5,5€/osoba/noc. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Pojištění zavazadel (není kryto dopravcem). U lodní společnosti je možné sjednat pojištění za 7,30€/osoba, zahrnující pojištění zavazadel pro případ poškození při manipulaci lodními zaměstnanci během nalodění a vylodění.  Vízum (pokud je vyžadováno).
Upozornění
Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Občané EU, kteří se zúčastní plaveb s destinacemi výhradně v Schengenském prostoru, mohou cestovat i s občanským průkazem. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Nalodění (check-in) první den plavby se uzavírá několik hodin před plánovaným odplutím, nejpozději však 120 minut. Čas check-in bude upřesněn s palubními lístky. Doporučujeme se do přístavu dostavit s dostatečným předstihem, v případě vlastní letecké dopravy o den dříve.  Cestující je sám zodpovědný za dodržení vstupních podmínek do všech navštívených zemí. Podmínky se mohou kdykoli změnit.
Program plavby
1. den,Valencie, Španělsko, (připlutí: | odplutí: 15:00)2. den,Marseille, Francie, (připlutí: 13:00 | odplutí: 19:00)3. den,Savona, Itálie, (připlutí: 08:30 | odplutí: 16:30)4. den,Civitavecchia, Itálie, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:30)5. den,Ajaccio (Korsika), Francie, (připlutí: 08:30 | odplutí: 18:00)6. den,Relaxační den na moři7. den,Palma de Mallorca, Španělsko, (připlutí: 08:00 | odplutí: )

Podobné zájezdy

Španělsko, Francie, Itálie z Valencie na lodi Costa Diadema ****

destinace: Plavby - Zaoceánské, Španělsko

termín:16.06. (Pá) - 22.06. (Čt) 2023 (7 dní, 6 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Plná penze

Španělsko, Francie, Itálie z Valencie na lodi Costa Diadema
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: PT Tours International, s.r.o. IČO: 24739740
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...