SunnyTour - levná dovolená a zájezdy - RESTE s.r.o.

Velká Británie, Belgie, Francie, Španělsko, Portugalsko ze Southamptonu na lodi Norwegian Dawn ****

kufr pdf

Termín:14.10. (So) - 23.10. (Po) 2023

změnit termín

Délka pobytu:10 dní, 9 nocí

ID hotelu:1024694

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Plná penze

Cena vč. tax: 12 670 Kč

Trasa plavby
Velká Británie, Belgie, Francie, Španělsko, Portugalsko
Popis lodě

Výletní loď Norwegian Dawn poprvé vyplula na moře v roce 2002 a byla slavnostně pokřtěna herečkou Kim Cattrall ze seriálu Sex ve městě. V roce 2011 prošla loď výraznou rekonstrukcí. Díky ní na palubě přibylo 50 kajut, brazilská steakhouse restaurace a došlo k celkové proměně veřejných prostor.

Výrobní cena Norwegian Dawn byla přibližně 400 mil. USD.

Informace o lodi
Nosnost lodě (v tunách): 92.250Délka lodě (v metrech): 294Šířka lodě (v metrech): 38Počet palub pro pasažéry: 14Celkový počet kabin: 1.169Maximální počet pasažérů: 2.3402 bazény, 1 bazén pro děti, 6 vířivek
Vybavení lodě
Na lodi je k dispozici:Restaurace - O'Sheehan's Bar & Grill (restaurace v irském stylu), Aqua, Bamboo-A Taste of Asia (asijská kuchyně), Garden Café (s rodinnými menu obsahující i dětské porce), Venetian (restaurace s výhledem na oceán), Los Lobos Cantina (mexická kuchyně), Moderno Churrascaria (brazilská kuchyně), Sushi Bar,  Cagney's Steakhouse (americký steakhouse nabízející Certified Angus Beef®), La Cucina (italská kuchyně), Le Bistro (francouzská kuchyně), Teppanyaki (japonská kuchyně) Bary - Atrium Café & Bar, Bimini Bar & Grill, Gatsby's Champagne Bar, Juice Bar, Sake Bar, Sugarcane Mojito Bar, The Cellars Wine Bar, Topsiders Bar & Grill, Havana Club Cigar Bar (svět prémiových doutníků a koňaků) Show "Elements" - úžasnoá hudební a taneční podívaná, inspirovaná 4 přírodními živly - země, vzduch, voda a oheň Soul Rockin' Nights - párty oslavující jemnost soulu až po syrovou sílu rock'n'rollu, která Vás unese zpět do 80. let Divadlo Stardust Diskotéka Bliss Ultra Lounge Kasino Dawn Obchodní centrum Galleria Shops Galerie Park West - působivá umělecká galerie nabízející vše od klasiky po současné umění Internetová kavárna - lze využít i jako lektorské a školicí centrum Konferenční centrum, knihovna Bazén Oasis lemovaný bary, vnitřní bazén Lap Pool (nejdelší krytý bazén na výletní lodi), 6 vířivek Sportovní hřiště (možnost si zahrát basketbal nebo volejbal), běžecká a pěší dráha Fitness centrum Salon a lázně Mandara - nabízející speciální procedury, např. suchá sauna, pára, masáže horkými kameny, švédské a balijské masáže, salon krásy, holičství Video Zone Arcade - svět videoher a virtuální reality Entourage Teen Club, který se večer mění v diskotéku Splash Academy – program pro děti od 3 do 12 let, nabízející kreativní hry, sportovní aktivity a tematické party, stejně jako skupinové hlídání dětí Bazén T-Rex s brouzdalištěm a skluzavkami
Cena zahrnuje
Ubytování v kajutě vybrané kategorie
Přístavní poplatky
Zavazadlový a úklidový servis
Cena nezahrnuje
Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. Služby českého průvodce či delegáta Nápoje, které nejsou zahrnuty v ceně. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech.  Spropitné pro obsluhu na lodi: cca 20 USD/osoba/noc, pro hosty apartmá Haven a Suite: cca 25 USD/osoba/noc. Stravu mimo loď. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Vízum (pokud je vyžadováno).
Upozornění
Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Občané EU, kteří se zúčastní plaveb s destinacemi výhradně v Schengenském prostoru, mohou cestovat i s občanským průkazem. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Nalodění (check-in) první den plavby se uzavírá několik hodin před plánovaným odplutím, nejpozději však 120 minut. Čas check-in bude upřesněn s palubními lístky. Doporučujeme se do přístavu dostavit s dostatečným předstihem, v případě vlastní letecké dopravy o den dříve.  Cestující je sám zodpovědný za dodržení vstupních podmínek do všech navštívených zemí. Podmínky se mohou kdykoli změnit.
Program plavby
1. den,Southampton, Velká Británie, (připlutí: | odplutí: 17:00)2. den,Zeebrugge (Bruggy), Belgie, (připlutí: 08:30 | odplutí: 17:00)3. den,Le Havre, Francie, (připlutí: 08:00 | odplutí: 21:00)4. den,Relaxační den na moři5. den,Le Verdon-sur-Mer (Bordeaux), France, Francie, (připlutí: 08:00 | odplutí: 19:00)6. den,Bilbao, Španělsko, (připlutí: 07:00 | odplutí: 16:30)7. den,La Coruna, Španělsko, (připlutí: 09:00 | odplutí: 18:00)8. den,Vigo, Španělsko, (připlutí: 07:00 | odplutí: 19:00)9. den,Leixoes (Porto), Portugalsko, (připlutí: 07:00 | odplutí: 16:00)10. den,Lisabon, Portugalsko, (připlutí: 06:00 | odplutí: )

Podobné zájezdy

Velká Británie, Belgie, Francie, Španělsko, Portugalsko ze Southamptonu na lodi Norwegian Dawn ****

destinace: Plavby - Zaoceánské, Velká Británie

termín:14.10. (So) - 23.10. (Po) 2023 (10 dní, 9 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Plná penze

Velká Británie, Belgie, Francie, Španělsko, Portugalsko ze Southamptonu na lodi Norwegian Dawn
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: PT Tours International, s.r.o. IČO: 24739740
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...