SunnyTour - levná dovolená a zájezdy - RESTE s.r.o.

Velká Británie, Belgie, Nizozemsko ze Southamptonu na lodi Celebrity Silhouette *****

kufr pdf

Termín:25.08. (Pá) - 29.08. (Út) 2023

změnit termín

Délka pobytu:5 dní, 4 noci

ID hotelu:961362

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:All inclusive

Cena vč. tax: 36 400 Kč

Trasa plavby
Velká Británie, Belgie, Nizozemsko
Popis lodě

Výletní loď Celebrity Silhouette svoji plavbu zahájila v roce 2011. S touto lodí máte další vynikající možnost, jak procestovat celou Evropu nebo navštívit slunný Karibik.

Loď patří do třídy Solstice a na její palubě vás čeká mnoho originálních možností, jak trávit volný čas.

Výrobní cena Celebrity Silhouette byla přibližně 640 mil. USD.

Informace o lodi
Nosnost lodě (v tunách): 122.400Délka lodě (v metrech): 349Šířka lodě (v metrech): 37Počet palub pro pasažéry: 16Celkový počet kabin: 1.425Maximální počet pasažérů: 2.8983 bazény, 2 vířivky
Cena zahrnuje
Ubytování v kajutě vybrané kategorie
Přístavní poplatky
Zavazadlový a úklidový servis
Cena nezahrnuje
Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. V případě zájmu zajistíme. Služby českého průvodce či delegáta Nápoje, které nejsou zahrnuté v ceně. Stravu mimo loď a stravování ve speciálních restauracích. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Na lodi možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech. Lodní společnost má širokou nabídku výletů v každém přístavu, na vyžádání zašleme přehled. Výlety bývají v těchto jazycích: angličtina, španělština, italština, francouzština, němčina. Na plavbách s českým delegátem se konají výlety v češtině. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Vízum (pokud je vyžadováno).
Upozornění
Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Občané EU, kteří se zúčastní plaveb s destinacemi výhradně v Schengenském prostoru, mohou cestovat i s občanským průkazem. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Nalodění (check-in) první den plavby se uzavírá několik hodin před plánovaným odplutím, nejpozději však 120 minut. Čas check-in bude upřesněn s palubními lístky. Doporučujeme se do přístavu dostavit s dostatečným předstihem, v případě vlastní letecké dopravy o den dříve.  Cestující je sám zodpovědný za dodržení vstupních podmínek do všech navštívených zemí. Podmínky se mohou kdykoli změnit.
Program plavby
1. den,Southampton, Velká Británie, (připlutí: --:-- | odplutí: 16:00)2. den,Zeebrugge (Bruggy), Belgie, (připlutí: 08:00 | odplutí: 19:00)3. den,Amsterdam, Nizozemsko, (připlutí: 09:00 | odplutí: 23:59)4. den,Relaxační den na moři5. den,Southampton, Velká Británie, (připlutí: 06:00 | odplutí: --:--)

Podobné zájezdy

Velká Británie, Belgie, Nizozemsko ze Southamptonu na lodi Celebrity Silhouette *****

destinace: Plavby - Zaoceánské, Velká Británie

termín:25.08. (Pá) - 29.08. (Út) 2023 (5 dní, 4 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: All inclusive

Velká Británie, Belgie, Nizozemsko ze Southamptonu na lodi Celebrity Silhouette
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: PT Tours International, s.r.o. IČO: 24739740
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...